Obsah fóra Security & Knives
Security & Knives
FAQ  FAQ   Hľadať  Hľadať   Zoznam užívateľov  Zoznam užívateľov   Užívateľské skupiny  Užívateľské skupiny
Registrácia  ::  Prihlásenie Súkromné správy

Pridať novú tému  Zaslať odpoveď
 Magnum Profi Thrower « Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému » 
Autor Správa
TomAnt
PríspevokZaslal: Ut január 23, 2007 3:41 pm    Predmet: Magnum Profi Thrower Odpovedať s citátom

Site Admin

Založený: 19 január 2007

Magnum Profi Thrower

Technické údaje
Celková dĺžka - 21,5 cm
Dĺžka čepele - 6 cm (tu sa dá polemizovať, kde končí čepeľ, veď posúďte sami)
Hrúbka čepele - 0,2 cm
Hmotnosť - 87 g
Materiál - Stainless Steel
Orientačná cena - 200 Sk

Materiál
Pre tento nôž je to vhodne zvolený materiál. Vyrobený je z klasickej nehrdzavejúcej ocele s dobrými vlastnosťami.

Tvar a dizajn
Výrobca tvrdí, že je to profesionálny vrhací nôž. Tomu nasvedčuje aj jeho tvar. Ja by som len dodal, že ide o profesionálny vrhací nôž v štýle vrhania šípok v miestnostiach. Je to dané aj jeho hmotnosťou, ktorá je na rozumné (rozumej lovecké, obranné a pod.) vrhanie príliš malá. Pre dizajn noža platí to, čo pre predchádzajúce nože. Vyváženosť a pomer hmotností oboch strán (chcem sa tu vyhnúť pomenovaniu čepeľ a rukoväť) mi umožnila správne hádzať tento nôž hneď od začiatku.

Praktické používanie,vrhanie
Tento nôž je určený na interiérové terčové vrhanie. Je vhodný pre vrhanie z čepele ako aj pre vrhanie z rukoväte.

Celkové hodnotenie
Čo dodať na záver. Kto sa pozrie na cenu, tomu musí byť jasné na prvý pohľad, o aký nôž ide. Za cenu okolo 200 Sk sa však určite oplatí, pre interiérových terčových vrhačov nielen jeden. Avšak jednoducho povedané, je to "shit".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pridať novú tému  Zaslať odpoveď Strana 1 z 1

Prejdi na: