Obsah fóra Security & Knives
Security & Knives
FAQ  FAQ   Hľadať  Hľadať   Zoznam užívateľov  Zoznam užívateľov   Užívateľské skupiny  Užívateľské skupiny
Registrácia  ::  Prihlásenie Súkromné správy

Pridať novú tému  Zaslať odpoveď
 Naučte sa bránit'! 1. online kurz sebaobrany!! « Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému » 
Autor Správa
zoomteam
PríspevokZaslal: Po júl 13, 2009 10:10 am    Predmet: Naučte sa bránit'! 1. online kurz sebaobrany!! Odpovedať s citátom

Založený: 12 júl 2009

V rámci výučby sebaobrany zoznamuje WWW.ZOOM-TEAM.EU novou video formou týždenných videokurzov so základmi aj pokročilými prvkami sebaobrany a bojového umenia. Ide o súbor taktiky, úderov, kopov, krytov, podmetov, pák a hodov. Tento súbor sa následne aplikuje pri riešení krízových (obranných) situácií. Inštruktor je bývalý francúzsky elitnej legionář Stano Gazdik.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
224477
PríspevokZaslal: Po júl 13, 2009 2:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Site Admin

Založený: 22 január 2007

Ja by som tento post hned vyuzil a sprostredkovane sa spytal, ci je Stan presvedceny o efektivnosti tejto vyuky.

Absolvoval som osobne u neho zopar treningov a je to podla mna slusna zataz na kondicku, takze sa domnievam, ze clovek jeho kvalit logicky nemoze tvrdit, ze nejaky videotrening, bez 'dozoru' skuseneho instruktora je rovnako efektivny ako realny vycvik.

Sucasne si myslim, ze ak clovek cvici doma 'sam' podla knih, prip. videa, je tam riziko vytvorenia si nespravnych navykov, co sa v pripadnom realnom strete moze vypomstit.

Ako komercna zalezitost, urcite dobre, dnes je vela instruktorov ktori idu cestou 'online' vyuky, ale osobne by som dal prednost rozhodne zivemu treningu.

Koniec koncov cas a dopyt ukaze, ci je o tento produkt zaujem.

Prajem vsetko dobre.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: Po júl 13, 2009 10:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Založený: 17 marec 2008

:-)
Mna by skor zaujimalo ci to uz ma uspech.

Tento trend totiz zacal na zapade, kde prisli s online vyucb. kurzami na rozne umenia. Naco chodit do telocvicne? Staci si kupit DVD, alebo si len poslat SMS a je z nas poulicny KING. :-)

Dnesny svet je fakt COOL. Za jednu SMS si mozete pozriet doslova vsetko.

Na zakladny prehlad moznosti ako to riesit...ok preco nie, kazdy nejako zacinal - a mozno nieco taketo ho privedie aj na zivy trening.
Ale vsugerovat niekomu, ze sa s online vyucbou niekam dostane ...hmm pochybujem. Akurat tak na ARO kde bude pripojeny na pristroje na udrzanie jeho zivota.

Peniaze su prima vec, ale osobny pristup je osobny pristup.

Urcite je tam naval a mladeznici pilne trenuju podla videa. Pretoze trend je taky, ze deticky su lenive, ledva sa hybu a tak je lahsie pozriet si to na videu nez makat na sebe. To co chodi v dnesnej dobe na trenig je strach a hroza.
Návrat hore
crki76
PríspevokZaslal: Po október 26, 2009 2:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bahad Zu`Bu Dalubhasang Guro

Založený: 21 jún 2007

Preco nie chalani? Ak video-instruktaz sluzi cisto na informativny charakter, je to ok. Osobne som zastancom face-to-face treningu, ale niekto to mozno ma rad takto. Ak autor bude vyberat principialne veci, ktore sa budu pravidelne opakovat, tak by to snad aj islo. Otazne je, ako to prijimatel pochopi. Ale kvalita videa/zaznamu je cista, profesionalna. Ukaze cas, ci sa takato vyuka uchyti. Zpravidla zatial vela, co som poznal, skoncili.
Návrat hore
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: Po október 26, 2009 7:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Založený: 17 marec 2008

To je ako ked raz bol na treningu daaavno pradavno jeden mladenec ...total premudreli... a nakoniec z neho vyliezlo ze sa uci podla karate knizky a vedel gulove...
Raz cvicit je viac ako 2x vidiet.

Ale je mozne ze to niekoho privedie aj na zivy trening
Návrat hore
224477
PríspevokZaslal: Po október 26, 2009 8:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Site Admin

ja som sa zlakol, ze o koho pojde, ked si zacal ten pribeh o mladencovi :P
Návrat hore
crki76
PríspevokZaslal: Po október 26, 2009 9:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Skor si myslim, ze on-line forma treningu je dobra iba pre pokrocileho cvicenca, hrajuceho sa s detailami, ktory ma zvladnute zaklady a vlastne stavia si svoju hru. Pre laicku verejnost ako i mierne pokrocileho cvicenca skor nie. Ale, je to vec nazoru.
Návrat hore
224477
PríspevokZaslal: Ut december 21, 2010 12:51 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Site Admin

http://www.youtube.com/user/martinzoomteam#p/u

zoom team videa na youtube, asi to celkom neslo podla predstavy, ze niektore uverejnili zdarma

inaaaac, v tomto videu, horny rad karambitov, druhy zlava, cas 0:08 - 0.09, tak ten som vyrobil ja, Stan ho dostal darom Smile

http://www.youtube.com/user/martinzoomteam#p/u/1/B8O24mABNfg

este ide 0:30 potom
Návrat hore
crki76
PríspevokZaslal: Ne február 27, 2011 10:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak sa mi vidi, ze videa na web stranke su s najneskorsim datumom roku 2009. Uchytilo sa to nejako, alebo to uz islo do stratena? Ma niekto nejake info?
Pridať novú tému  Zaslať odpoveď Strana 1 z 1

Prejdi na: