Obsah fóra Security & Knives
Security & Knives
FAQ  FAQ   Hľadať  Hľadať   Zoznam užívateľov  Zoznam užívateľov   Užívateľské skupiny  Užívateľské skupiny
Registrácia  ::  Prihlásenie Súkromné správy

Pridať novú tému  Zaslať odpoveď
 Inosanto Kali Bratislava jesen `08 « Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému » 
Autor Správa
224477
PríspevokZaslal: Ut august 19, 2008 1:02 pm    Predmet: Inosanto Kali Bratislava jesen `08 Odpovedať s citátom

Site Admin

Založený: 22 január 2007

Takze akesi zistenie predbezneho zaujmu tohorocneho pokracovania bratislavskeho Inosanto Kali seminara - jesen 2008

Predbezny navrh programu:

noz - reverzny uchop - cca 3 hod.
kubotan/yawarra/palmstick - cca 2 hod.

seminar povedie:
Norbert Harvánek - Kali Team Kosice, http://www.hansport.sk/

v pripade zaujmu piste sem na forum, pripadne kontaktujte:
kyarorusan@gmail.com

cena ako aj presny datum seminara bude stanovena na zaklade dopytu a poctu ucastnikov neskor, v zasade sa vsak jedna o velmi prijatelnu ciastku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
han
PríspevokZaslal: Ne august 24, 2008 6:37 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Založený: 17 apríl 2007

Ahoj, tak som kukol do svojho kalendara a vychadza mi to tak ze volnu sobotu mam zatial len 4 a 11 oktobra cize ten eventualny semik by mal byt 4 alebo 11.10.08 Smile

Este zopar podrobnejsich informácii k semináru. Vlastne sa jedna o jeden seminar rozdelený do dvoch casti:

1 cast - 3 hodiny (cca 11,00 - 14,00) - Boj nožom- sekacikovy uchop (reverz) V zasade si zopakujeme viacero veci z minuleho seminara napr. gunting a hubad - aspon uvidime ake ste sa to snazili cvicit doma Very Happy no a urcite si zacvicime Sumbradu ktoru sme minule nestihli a nevynechame ani sparing Smile Potom by sme dali nejaku vacsiu prestavku cca 30 max 45 min

2 cast - 2 hodiny (cca 15,00 - 17,00)
Olisi palad - zaklady (ako pouzit veci dennej potreby na sebaobranu sposobom pestnej tycky, co vsetko sa da pouzit - moja oblubena je zubna kefka Very Happy drzanie, postoj, bloky, udery.....)
Necakajte nejake Ju Jitsu techniky, paky a pod. ide o rychle a efektivne pouzitie cohokolvek na zosilnenie svojej obrany. V podstate sa jedna o koncept na baze FMA resp. Inosanto Kali - co strucne znamena len tolko ze zbran je predlzenim nasej ruky takze principy ostavaju meni sa len bojova vzdialenost. Okrem toho zamerne som navrhol spojit reverzny uchop a pestnu tyc - budete tam vidiet vela spolocneho Smile

Kto ma kratsi noz cca 20 nech si ho donesie.

Toto berte ako predbezny navrh - moze sa to zmenit.
Na kazdy pad ak mate zaujem nahlaste sa organizatorom co najskor aby sme vedeli ci sa seminar uskutocni. Nutna ucast minimalne 10 ludi.

Aby som vam ulachcil rozhodovanie tak kto nepride na tento seminar bude mat najblizsiu moznost az na buduci rok Very Happy

Naposledy upravil han dňa Št september 04, 2008 7:30 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: Ut september 02, 2008 9:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Založený: 17 marec 2008

Seminar bude 11. oktobra v Bratislave na rovnakom mieste ako ten prvy.

Teda dufam :-D .

Ak nie, tak inde.

Dufam, ze sa nas tam aspon 10 zoskupi :-D

Seminar bude ako 1 kus. Teda nie s moznostou prist len na jednu cast.

Divaci budu out.

Teda bud cvicit na semiku, alebo hrat doma karty. Myslim ze je to fer voci obcanom co dojdu a najdu si cas.
Návrat hore
han
PríspevokZaslal: Po september 08, 2008 9:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Založený: 17 apríl 2007

Ahoj, posielam vam malu kostovku zo seminara Palmstick a improvizovane zbrane ktory u nas prebehol 6.09.08. Zatial tam su dve kratke videa ktore som tocil ja ale neskor mozno pridam nejake co tocil moj znamy. Nie je toho vela ale aspon daco Smile

http://www.hansport.sk/galeria.php

a tu sú priame linky na dalšie videa zo seminára Palmstick
http://video.google.com/videoplay?docid=8736149495272342419
http://video.google.com/videoplay?docid=8370144800578632500
http://video.google.com/videoplay?docid=5254145534231779513
http://video.google.com/videoplay?docid=4108861465391642079
Návrat hore
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: Pi september 26, 2008 12:15 pm    Predmet: Potvrdenie terminu Odpovedať s citátom

OK priatelia,

termin je potvrdeny a miestnost bude zajednana (Camea mala telocvicna - ako na posledy).

11. oktobra sa uvidime.
Návrat hore
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: Pi september 26, 2008 12:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ČAS: 11hod - 17hod
14,00 bude dlhsia prestavka okolo 20 -30 min
Návrat hore
224477
PríspevokZaslal: Pi september 26, 2008 2:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Site Admin

Založený: 22 január 2007

super, tesim Smile
Návrat hore
Pridať novú tému  Zaslať odpoveď Strana 1 z 1

Prejdi na: