Obsah fóra Security & Knives
Security & Knives
FAQ  FAQ   Hľadať  Hľadať   Zoznam užívateľov  Zoznam užívateľov   Užívateľské skupiny  Užívateľské skupiny
Registrácia  ::  Prihlásenie Súkromné správy

Pridať novú tému  Zaslať odpoveď Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 Kam chodite vrhat nozom? « Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému » 
Autor Správa
LaiLa242
PríspevokZaslal: So január 16, 2010 5:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Anonymný

odes som bola prvy krat vrhat...a zapichlo sa to!!!aj ked uplne opacne..ale trafila som!aj ked to bol kuchynsky noz a asi po 15 min vrhania sa zlomil v rucke:),zacalo ma to bavit!takze v pondelok si podem pekne krastne kupit vrhaci,kvalitny(!) noz.a co sa tyka toho kam chodim vrhat..nasla som nieco ako zaciatocny detsky dreveny domcek ,amatersky... a teraz cez zimu tam aj tag nikto ´byvat´ nebude tag sa na mna cez leto nenahnevaju...dufam Very Happy
Návrat hore
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: So január 16, 2010 6:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Založený: 17 marec 2008

tedaaaa takto nicit cudzi majetok.... poznacim si to aku mas adresu ? :-D :-D
daj sa aj na boj nozom a bude z teba amazonka jak vysita

LaiLa242
PríspevokZaslal: Ut január 19, 2010 5:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Anonymný

jaaaj tho asi nee..za tymto zasratym dnom...!!!v pondelok som si bola kupit noz..pekny,stal 17 euro.ale bola v uzase ze nieco take maju aj u nas v bb ,tag som si ho kupila..hned som si sla do domceka zahadzat ale ani raz sa nezapichol,tag si poviem ze som zaciatocnik a ze si zahadzem zajtra.dnes som sla,vysmiata ze budem hadzat aj hodinu a zobrala som psa.hod, potom druhy,treti,dalsi vyzeral slubne,pekne rotoval.a bum:) odrazil sa od stromu a zmizol kdesi..hrabala som az do zeme,prehladala som vsetko okolo stromu.nozik so zivotnostou 2 dni...zajtra idem zase hrabat..drzte mi palce!
Návrat hore
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: Ut január 19, 2010 7:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Moje odporucanie...kup si sprej pekny kriklavy a viditelny aj z kilometra.
Nastriekaj lacnu cepel lacneho noza a
1) najdes ho lahko
2) ak aj bude fuc bude ti to suma fuk :-)

LaiLa242
PríspevokZaslal: St január 20, 2010 7:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Anonymný

zatial sa nevzdavam..kazdy den tam chodim prehladavat miesto ´cinu´:Dale ked ho najdem tag kupim ten sprej.a pekny ci skaredy pomstim sa tomu hajzlikovi!!! Smile
Návrat hore
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: St január 20, 2010 7:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

podla mna sa neoplati moc vrazat do super kvalitnych nozov ... naco...umenie je hadzat aj srobovakom nie nozom za X litrov.

alebo mozes hadzat očkom :-)

LaiLa242
PríspevokZaslal: St január 20, 2010 8:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Anonymný

lenze ja som zaciatocnik...a neviem hadzat nicim..zatial sa mi zapichol len raz jeden kuchynsky noz...a zlomil sa ...tak radsej na zaciatok zainvestujem neskor sa mi to mozno vyplati
Návrat hore
TomAnt
PríspevokZaslal: Št január 21, 2010 4:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Site Admin

Založený: 19 január 2007

Tri veci:

1. V zime moc vrhat neodporucam. Vplyvom teploty sa noz stava krehkejsi a lahsie sa zlomi. Stalo sa mi 2x a odvtedy v zime nehadzem

2. Na stratene noze je dobry detektor kovov. Hocijaky lacny. V Hornbachu alebo Baumaxe sa da kupit uz pod 33 Eur. (mam dva, uz dlhe roky)

3. Nastriekat noz na cerveno, alebo este lepsie, na koniec rukovate omotat kus izolacnej cervenej pasky (lepsie je oznacit rucku ako cepel, vacsinou to ako na potvoru do zeme ide cepelou Smile )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
224477
PríspevokZaslal: Št január 21, 2010 4:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Site Admin

Založený: 22 január 2007

alebo kupit v horolezeckom obchode/ outdoorovom kriklave lanko a omotat rucku miesto ciernej nejakou 'dzivou' farbou..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: Št január 21, 2010 6:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

aha-kolko napadov
LaiLa242
PríspevokZaslal: So január 23, 2010 8:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Anonymný

ale najprv treba noz najst...a uz som nasla takmer vsetko..od zdochnutych lienok az po dake zdochnute zviera...odlesnila som uz celu cast kde mohol padnut...znicila som si jedny rukavice na lyzovanie tym ze som kazdy kusok toho zasrateho miesta prehrabala...a nic...ale este som s tym neskoncila...ked ho najdem tag thu hodim foto mojej prace...vytrhane stromceky a dake sproste liany...ale aj noz.ja ho najdem!!!
Návrat hore
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: So január 23, 2010 9:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

:-)
ok daj foto ako drzis mrtvu lienku :-D
noz mozno uz ma nejaky stastlivec co isiel v zime hladat hriby

ja som tiez postracal podobnym sposobom rozne ostre predmety :-)

LaiLa242
PríspevokZaslal: St január 27, 2010 6:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Anonymný

aj spendliky? Very Happy
Návrat hore
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: St január 27, 2010 6:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

hehe... aj ihli.. na jednu som si potom klakol... pekne trcala z kolena Very Happy
LaiLa242
PríspevokZaslal: Št január 28, 2010 6:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Anonymný

to musel byt ale pekny pohlad Smile a pekna bolest Smile
Návrat hore
Pridať novú tému  Zaslať odpoveď Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia Strana 2 z 3

Prejdi na: