Obsah fóra Security & Knives
Security & Knives
FAQ  FAQ   Hľadať  Hľadať   Zoznam užívateľov  Zoznam užívateľov   Užívateľské skupiny  Užívateľské skupiny
Registrácia  ::  Prihlásenie Súkromné správy

Pridať novú tému  Zaslať odpoveď
 III Seminár Inosanto Kali v Bratislave 29 novembra 2008 « Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému » 
Autor Správa
han
PríspevokZaslal: Po november 03, 2008 4:59 pm    Predmet: III Seminár Inosanto Kali v Bratislave 29 novembra 2008 Odpovedať s citátom

Založený: 17 apríl 2007

Ahojte, pre Blavákov a ostatných z okolia mám dobrú správu, 29 novembra sa chystá další seminár Inosanto Kali. Zameranie bude v prvej polovici 3 hod tyč a v druhej 3 hodiny nôž. Tí čo sa už zúčastnili predošlých seminárov sa nemusia obávať že budú cvičiť to isté čo pred tým aj pre nich tam bude veľa nových vecí Smile
Registrujte sa čo najskôr keďže už neostáva veľa času na e-mail organizátora: marcelcepka@azet.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: Pi november 07, 2008 10:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Založený: 17 marec 2008

no zdar... jo pisal som mu.

otazka je ci sa to podari zorganizovat.

V kazdom pripade keby daco ..treba dat vediet
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
han
PríspevokZaslal: Pi november 14, 2008 10:03 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Vybavenie na seminár :
1 tyč z tvrdeho dreva (Buk, ratan - dĺžka cca 70 cm hrúbka od 2,0 - 2,5 cm
1 nôž z hliníka alebo dreva (pripadne z gumy od firmy ColdSteel) - dlźka 20 - 30 cm
Tréningové tyče a nože si budete môcť v akcii zakúpiť aj priamo na seminári

Miesto, čas a cenu sa dozviete u organizátora marcelcepka@azet.sk

Upozornujeme vás že bude požadovaná platba na účet organizátora minimálne tyždeň pred konaním seminára !
Návrat hore
han
PríspevokZaslal: Ut november 25, 2008 4:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlapi, podarilo sa mi zohnat zopar ratanových tyčí. Budú na predaj na seminári. Vyzeraju cca takto http://www.eskrimashop.de/catalog/popup_image.php?pID=55
Návrat hore
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: St november 26, 2008 8:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

OK
super

este by bolo dobre sem hodit casi od kedy to zacina, kde to bude, ako sa tam clovek dostane a podobne
Návrat hore
han
PríspevokZaslal: St november 26, 2008 10:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Takze seminar by sa mal uskutocnit na Nám. Slobody 17, Strojnícka fakulta STU Zaciatok o 11,00 - ukoncenie o cca 17,15

Kto sa este nestihol prihlasit alebo este nie je rozhodnutý nech urýchlene kontaktuje organizatora marcelcepka@azet.sk a dohodne sa o sposobe vyplatenia ucastnickeho poplatku. Kedze nam uz neostava vela casu na uhradu poplatku prevodom na ucet organizatora bude mozne platit aj priamo pred zacatim seminara (aj ked je to trochu nefer voci ludom ktory si dali tu namahu a postupovali podla pokynov ktore sme tu uviedli).
Návrat hore
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: So november 29, 2008 8:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Semik bol cool Smile

[/img]
Návrat hore
marcel
PríspevokZaslal: Ne november 30, 2008 1:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Založený: 12 november 2008

jj.moja reč.supeeer!trošku my zmodralo predlaktie/zdar Kyarorusan/,ale to patry k tomu,bol som prvý krát,a bolo super!!!!!!!! Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Meijin
PríspevokZaslal: Ne november 30, 2008 6:04 pm    Predmet: seminár 29 blava Odpovedať s citátom

Založený: 16 jún 2008

Seminár bol super veľa som sa naučil a chcem sa ešte v tom kali zdokonalovať chcel bi som vyskúšať drili z dvoma palicami alebo nôž a palica . Natáčal som video zo seminára potom ho po spracovaní pošlem. Palo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
han
PríspevokZaslal: Ne november 30, 2008 9:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte chlapi, ospravedlnujem sa za trochu chaoticku rozlucku (museli sme utekat aby sme stihli vlak) ale nabuduce uz naozaj skoncime skor a bude cas aj na nejaku debatu. Ale ked vam to tak skvelo islo nemal som to srdce ukoncit seminar skor Very Happy
Návrat hore
KYARORUSAN
PríspevokZaslal: Po december 01, 2008 10:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jasne... naco ukoncovat srdce..to skonci samo...tak v 60ke :-D

no... ono by sa to malo po case Fuuurt a fuuurt opakovat...inak budeme mat gulas :-) takze radsej pomaly a postupne
Návrat hore
Pridať novú tému  Zaslať odpoveď Strana 1 z 1

Prejdi na: